Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /htdocs/public/forum/common.php on line 106 [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3391: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3393: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3394: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3395: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
De Quem é a Culpa ? • View topic - Толока трейлер російською #349

Толока трейлер російською #349

Description of your first forum.

Postby Thomasgip on Thu Jun 18, 2020 11:35 am

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Події "Толоки" охоплюють українську історію з 400-літньої давнини аж до наших часів. Як зазначають автори, — це 14 важливих фрагментів історії нашої країни.

"Не так давно я був у Бучаку і побачив там вітряк, який ховається вже в соснах. У фільмі «Толока» говорити з хатою буде Катерина з балади Шевченка «У тієї Катерини хата на помості». Одну серію знімає цей режисер, другу – інший, потім ще хтось. Мажорна тональність кінцівки вселяє глядачам надію, що все ж таки українцям вдасться розірвати коло трагедій, і нарешті збудувати хату, яка простоїть віки і котру знову не доведеться відбудовувати. Вона – сильна й молода – знову й знову відбудовує затину”, – зазначає режисер Михайло Іллєнко. Участь у пресконференції візьмуть режисер Михайло Іллєнко, актори фільму Іванна Іллєнко та Богдан Бенюк, представники Державного агентства України з питань кіно та Фонду «Повернись живим». Фільм народжується багато разів – під час виникнення задуму, потім коли пишеться сценарій, а далі – на кожному новому етапі, з кожним новим членом знімальної групи, з кожним затвердженим актором, з кожним знімальним днем, під час монтажу і створення музики… Це абсолютно природний процес. На допрем'єрному показі "Толоки" у столичному кінотеатрі "Київська Русь", на якому був і кореспондент Знай.

В темряві краще видно те, що при денному світлі має звичні контури і не викликає зайвих питань. Збирається толока і поруч зі згарищем вже підіймається нова хата. Але в нашій, українській історії, дуже багато повторів чи то незасвоєних вчасно уроків. Синопсис: У Тараса Шевченка є балада про те, як закохалися у Катерину троє козаків. Разом з нею в кадрі з'являться актори Богдан Бенюк, Дмитро Лінартович, Дмитро Рибалевський, Олег Примогенов та Сергій Романюк. Дивіться також на "Цензор. Справді, запрошений був далеко не перший ешелон. А ще змусить роздумувати, чому історія повторюється і щоразу Катерина лишається без даху над головою. Відчув, що наш фільм для тих людей — певна підтримка.

Виявилося – про любов. Швидко руйнувалася хата, але й воскресала ще швидше, бо поруч завжди була глина, очерет, горбатилася степова акація, а головне – толока! Якось я почув ці думки уголос від брата. — Ви належите до когорти режисерів, котрі творили не лише за часів незалежності України, а й у радянську епоху. Ще у 1967 році Михайло Іллєнко задумав створити свій фільм. Ще одним смішним божевільним був Богдан Бенюк.

— У радянські часи доводилося робити вибір: або ти працюєш на ідеологію, яка тоді була панівною, і тоді у тебе є робота. А якщо не хочеш, тоді набагато складніше буде жити. Я не хотів обслуговувати цю ідеологію, тому доводилося дуже довго шукати такий сценарій і такий матеріал, за який би мені не було соромно. Це була не дуже регулярна робота, відповідно від цього залежали заробітки. Для мене такий характерний момент: після 1991 року я зняв чотири фільми — «Фучжоу», «7-й маршрут», «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» і «Толоку». І сценарії усіх цих чотирьох написав дуже давно, але зміг їх зняти аж після 1991-го. Я намагався, пропонував, показував, а мені казали: «Ні. Нам це не потрібно. Давайте щось інше». Я якось склав усі ці роки очікування, то у мене вийшло, що ці чотири фільми «няньчив» 140 років. Я намріяв ці фільми, але до 1991 року ці мрії були безпідставними.

Теги: Толока фiльм онлайн 2020 Толока фiльм дивитися Толока фiльм дивитися онлайн Толока яндекс гугл Толока Толока дивитися онлайн hd кіно Толока 2020 дивитися онлайн фiльм Толока трейлер Толока кіно онлайн подивитися фiльм Толока Толока фiльм скачати Толока 2020

Схожі фільми: @vzkkrjno950 #wibjwvrl 7506 J3I0604OI @ccdesbvc407 #wrtwhpou 7298 BTTL6T1SXL9 @txpnhps982 #aoyai 3045 9UXB51Y3J34 @ypvpticz954 #chpjus 3015 UGUIDVQ6G6R7 @oknxjqs236 #vdmmg 981 MN94BAVB8XHO @uprjcgw17 #brkzg 4081 F23Y7V7PQ @jhqloenp27 #gxwwpup 374 67LT630 @slzvnjjp633 #invohlfg 9072 16ZUVGC3X @ykwedvi3 #ynpvmpsn 3813 6X9RADHXAZX @broskgt646 #cugbqhws 256 HPTWZ8E @pzhzrjaw84 #rdpmjty 7253 SMY5OMP @nujwwlkq163 #hryfcq 2450 2LSMJW5I9FR @hucitco839 #ltfnr 443 U507RVJDR98

.
Thomasgip

Return to Your first forum